Делегація Парламетського Комітету асоціації між Україною та ЄС завітала до нашого центру в м.Авдіївка

19 вересня делегація Парламетського Комітету асоціації між Україною та ЄС, перебувала з робочим візитом у Дніпропетровській області. Почесні гості також завітали до нашого Громадського центру в м.Авдіївка, який функціонує за сприянням Міжнародної Гуманітарної організації Save the Children та фінансової підтримки Європейської Комісії. 

Ділимося враженнями Марії Іонової, яка перебувала у складі делегації, щодо роботи центру: “…І як контраст, як своєрідний протест , як якийсь символ того, що життя і мир всеж переможе і цьому місті – громадський центр «Посмішка дитини», який ми відвідали разом з європарламентарями, і що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу. Побудова безпечного середовища для дітей та їхніх родин на Сході України є ключовим завданням цього проекту. 
Дізналися як професійні дитячі консультанти допомагають дітям. Співпрацюють з ВЦА Авдіївки, знають кожну дитину, її потреби, психологічний стан, підбирають індивідуальний підхід. Організовують свята, намагаючись відволікти дітей від думок про війну, нейтралізувати вплив навколишньої ситуації на дитячу душу…”

 

 

Цей проект реалізується з липня 2016 року, за цей час понад 1700 дітей отримали психосоціальну підтримку, понад 400 батьків (опікунів) освоїли передові практики спілкування з дитиною на курсі «Позитивне батьківство» та понад 50 осіб похилого віку (жінки та чоловіки) отримали психосоціальну допомогу згідно потреб.