Допомога щодня

Добро перемагає зло — казкова приказка, яка працює і в реальному житті. Усі ми любимо робити добрі справи. Допомагати рідним та іноді — незнайомим людям, які потрапили у скрутні ситуації.

Наприклад, дітям, які залишилися без батьків та знаходяться у державних закладах. Одноразова поїздка до інтернату з подарунками може принести не тільки позитивні емоції. Ми радимо співпрацювати зі спеціалізованими благодійними фондами, які допоможуть вірно направити ваші дії. У якості волонтера зможете відвідувати інтернати та спілкуватися з дітьми.

Також ви можете відповісти добром на добро та допомогти благодійній організації, зробивши грошовий внесок. Така практика розповсюджена у багатьох країнах Європи та США. Фінансові пожертви дозволяють фондам розширити свою діяльність та організовувати нові проекти, спрямовані на допомогу дітям.

Працюючи разом, ми приносимо більше користі.

Для зарахування благодійного внеску на розрахунковий рахунок фонду «Посмішка дитини», ви можете оформити платіж на карту ПриватБанку 5169 3305 1215 5935 (карта прив’язана до рахунку фонду і оформлена на Веселкову Вікторію Валеріївну, як засновницю фонду). Обов’язково вкажіть у призначенні платежу – Благодійний внесок.

Робити добро разом легко та приємно)

Автор фото: Максим Хорошков
Автор тексту: Софія Краснокутська