ЄДИНА КОМАНДА

Життя Слюсаря Дмитра Вікторовича різко змінилося з того моменту, коли обов’язки обох батьків для доньки Марії та сина Богдана йому довелося поєднувати у власній особі. Чоловік каже, що це нелегко, проте намагається робити все від нього залежне, аби діти росли щасливими та мали яскраві спогади про дитинство в дорослому житті. Спортивні тренування та спільний перегляд фільмів – такими є найулюбленіші захоплення родини.

Дмитро Слюсар та його діти – Богдан та Марія

 

 

Бути чесними перед собою та іншими людьми, бути справедливими та цілеспрямованими, а також ніколи не відступати від своєї мети – всьому цьому вчить своїх дітей батько. Натомість вони його мотивують розвиватися та рухатися вперед, а ще вчать бачити себе зі сторони.  Інколи не вистачає часу й сил, проте у родині Слюсарів існує потужна взаємопідтримка, бо вони і в спорті, і в житті – єдина команда!

– Спробуйте стати для вашої дитини справжнім другом та не бійтеся труднощів – без них прожити неможливо! А ще пам’ятайте важливу річ  – у вас є ціле життя на те, щоб працювати, але діти будуть маленькими лише раз!

 

 

 

 

Усі заходи відбуваються в рамках проєкту «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно-зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно-чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19», який реалізується за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

#UNRPP #супертатоможе #татошкола #татівство

На фото Дмитро та його діти –Богдан та Марія.