ВИВЧАЙ СВОЄ КОРІННЯ

Наступний герой нашого проєкту – Сергій Авдієнко, батько чудового хлопця Нікіти.

  Із народженням дитини в родині Авдієнків довелося змінити буквально все. Відтоді юний хлопчина став головним у сім`ї. Тато Сергій радіє з того, що може допомагати синові пізнавати світ навколо. Він намагається всіляко сприяти розвитку дитини, зокрема й творчому. Віднедавна Нікіта зініціював ідею зйомки відеороликів, а батько підтримав та допоміг реалізувати її. Тепер вони разом знімають відео на теми, які пропонує сам хлопчик, та розповідають про все, що відбувається в їхньому житті: про навчання та спільний відпочинок, про ігри, та навіть про перші кроки в кулінарному мистецтві. Цікаве хобі тата й сина Авдієнків стало прикладом для інших родин. Сергій каже, що всі його знайомі – татусі живуть заради своїх дітей, тому навіть вмовляти не довелося нікого, і чоловіки з радістю приєдналися до ідеї зйомки відеороликів разом із власними дітьми. До того ж, за словами Сергія, це дуже корисне хобі, бо в сучасному світі інтернету та розвитку цифрових технологій вкрай важливо навчити дитину відрізняти корисну та правдиву інформацію від фейкової та непотрібної. Саме тому батькові необхідно підтримувати ідею сина та продовжувати займатися зйомкою разом з ним й надалі.

 Малий Нікіта навчає батька прислухатися до думки інших людей, а Сергій намагається виховати в синові мужню та порядну людину, чоловіка, який в майбутньому стане міцною опорою для власної сім`ї. Ще тато вчить дитину не витрачати гроші марно, а потрохи накопичувати та правильно інвестувати їх. Ця навичка дуже знадобиться будь – якій людині у дорослому житті, а тим паче успішному керівнику власного бізнесу – саме ним бачить батько свого сина в майбутньому. А поки Нікіта підростає, та поки в нього є унікальна можливість спілкуватися із прабабусями, Сергій радить хлопцю цікавитися історією свого роду, свого коріння.

 

Усі заходи відбуваються в рамках проєкту «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно-зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно-чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19», який реалізується за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

#UNRPP #супертатоможе #татошкола #татівство