Проект «Веселий етикет»

Робота нашої команди спрямована на всебічний розвиток вихованців шкіл-інтернатів Запорізької області. Всю ту увагу, знання і турботу, які діти отримують щодня в родині, ми намагаємося дати нашим маленьким підопічним: неформальна освіта, спортивні майстер-класи, інтерактивні розвиваючі заняття, правова грамотність, сімейні цінності та багато іншого.

Проект «Веселий етикет», дозволяє досить незвичайним способом навчати добрим манерам хлопчиків і дівчат. Все почалося з того, що в один момент до нас звернулася тренер з етикету для дітей з ініціативою поділитися своїми знаннями, і один із закладів нашого міста з ідеєю провести свято для дітей. Захоплюючий урок етикету в затишному ресторані або кафе, в інтерактивній формі проведення заняття настільки сподобався дітям, що ми не змогли обмежитися одним заходом. Ініціативу підхопили і ще кілька закладів! Ось так і народилася ідея цього проекту.

Навіщо потрібні дітям такі уроки? Саме в дитинстві закладаються основи поведінки людини, і від того яке виховання дитина отримала в дитинстві, залежить його подальша успішність, освіта, життя в цілому.

Ми запрошуємо до співпраці власників ресторанів і кафе міста Запоріжжя, для проведення веселих уроків добрих манер.

Дякуємо ресторану «Bull Butcher and Wine» за ініциативу. Давайте правильно виховувати підростаюче покоління!