ПРОЕКТ

«ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА І СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА ВПО І МІСЦЕВОМУ НАСЕЛЕННЮ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» (скорочена назва – “Громадський центр допомоги населенню”)

         Проект реалізується фондом в партнерстві з неурядовою організацією PAH (Польська гуманітарна акція) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку, активності проводяться в рамках проекту безперервно у Запорізькій області з 01.09.2016 року, а з 01.08.2017 географія розширилася й на Донецьку область (Ясинуватський та Бахмутський райони) та продовжується до 31.12.2018 року.

В рамках реалізації проекту було створено Громадський центр допомоги населенню в м. Запоріжжі, м. Авдіївка Ясинуватського району і м. Бахмут Бахмутського району Донецької області, куди можуть звертатися ВПО, постраждале від конфлікту населення, а також особи, які опинилися в складних життєвих обставинах. Бенефіціари можуть отримати на безоплатній основі юридичні, психологічні консультації, а також отримати консультації соціальних працівників, фахівців з працевлаштування, пройти курси перекваліфікаціі, а також взяти участь у кеш-грантових програмах для ВПО.

              

В рамках проекту діє мобільні групи, спеціалісти яких працюють в Запорізькій області та по Ясинуватскому та Бахмутському районах Донецької області, включаючи невеликі і важкодоступні населені пункти. Під час мобільних виїздів надається системна комплексна допомога нашими фахівцями з таких самих напрямів, консультації з яких надаються в стаціонарних Центрах.

 

 

Також в рамках реалізації проекту працюють Простори дитячого розвитку в м.Запоріжжя та м.Бердянськ Запорізької області:

 

 

 

  • Діти мають можливість грати, вчитися, отримувати психоемоційну підтримку.
  • Хлопчики і дівчатка розвивають свої навички, в той час як їхні батьки мають можливість шукати роботу, піклуватися про своє здоров’я або вирішувати інші важливі питання.

 

 

 

Компоненти проекту поступово доповнюються і поліпшуються, враховуючи запити і потреби людей, які звертаються за допомогою.

Завдяки зворотньому зв’язку з бенефіціарами був розроблений курс “Перетворення”. Учасниками цього курсу є жінки-домогосподарки різного віку, молоді мами, які за домашніми клопотами зовсім забули про турботу о собі.

Психологами проекту була розроблена тижнева програма тренінгів по саморозвитку. На фінальному занятті учасниці отримали можливість скористатися послугами професійних візажистів, перукарів, а потім взяли участь у професійній фотосесії.

___________________________

Проект реалізується в партнерстві з неурядовою організацією PAH (Польська гуманітарна акція) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.