“ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЬСТВА”

                    Проект “Життя без насильства” був створений для профілактики сексуального насильства в середовищі підлітків шляхом проведення інформаційної кампанії серед дітей, фахівців, які з ними щодня працюють, а також проведення інтерактивної смарт-вечірки.

 

  Осінь 2015 року. Проект отримав фінансування від Агентства ООН у справах біженців. Було проведено 2 тренінги – практикуму на тему «Профілактика сексуального насильства серед підлітків» для 50 представників НУО та державного сектора, а також смарт-вечірка для 200 підлітків міста Запоріжжя.

В рамках проекту було проведено тематичний конкурс соціальної зовнішньої реклами:

 ДГрудень 2016 року. Проект “Життя без насильства” продовжив свою роботу в рамках міжнародної акції “16 днів без насильства”. Було проведено 6 смарт-вечірок в Запорізькій і Донецькій областях (підконтрольна територія), які відвідало понад 800 підлітків

Проект реалізувався в партнерстві з БФ «Право на захист» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

 Май 2017 року. Проект був реалізований в місті Бердянськ Запорізької області і місті Бахмут Донецької області. В рамках проекту було проведено дві SMART-вечірки.

Проект реалізований за фінансової підтримки представництва International Alert в Україні.

      В рамках проекту кваліфікованими психологами фонду були розроблені і поширені більше 3000 екземплярів інформаційних буклетів, а також система перенаправлення по Запорізькій і Донецькій областях (підконтрольна частина).

Позитивні зміни, які відбулися завдяки проекту:

  • Формування негативного громадської думки по відношенню до всіх форм насильства;
  • Підлітки (юнаки та дівчата) отримали достовірну інформацію про проблему сексуального насильства та шляхи її подолання;
  • Розвінчування гендерного стереотипу про те, що виключно дівчата можуть стати жертвами сексуального насильства;
  • Мобілізація підлітків, включення молоді у формування громадянського суспільства.