ІСТОРІЇ УСПІХУ

ІСТОРІЇ УСПІХУ

З 2017р. на території Запорізької та Дніпропетровської областей Запорізьким обласним благодійним фондом “Посмішка дитини” реалізується проект “Програма економічного розвитку Східної України” в партнерстві з Данською радою по справах біженців (DRC). В рамках цього проекту 111 осіб з числа ВПО отримали гранти на розширення та розвиток свого бізнесу, а також 104 особи змогли пройти навчання або перенавчання для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці.

Володимир С. – один з бенефіціарів, який отримав грант на розширення бізнесу. Його родина переїхала з Донецької області. Володимир виготовляє аксесуари зі шкіри з символікою на замовлення – обкладинки для паспортів, посвідчень, брелоки.

Завдяки гранту від Данської ради по справах біженців Володимир зміг придбати необхідне обладнання, розширити асортимент своєї продукції, та, як наслідок, підвищити рівень доходу своєї родини.

Юлія М. З 2014р. мешкає в невеличкому містечку під Запоріжжям. Юлія сама виховує двох доньок та дуже пишається їх успіхами. Мрією Юлії було оволодіти перукарською справою. Завдяки гранту на навчання її мрія стала реальністю. Зараз Юлія працює перукарем, постійно вдосконалює свої навички. Нова робота дозволила Юлії покращити умови життя її родини та приділяти більше часу її донькам

 

Також ми ради вам повідомити, що “Програма економічного розвитку Східної України” триває, бажаючи можуть подати заявки

http:/lap.drc.ngo/title/sme гранти на створення нових робочих місць