МРІЯ ДИТИНСТВА

Далеко не кожен 10 – річний хлопчик погодився би стрибнути з парашутом у безодню, проте Юрій Дранко колись в своєму дитинстві спромігся на це, бо вже змалку відрізнявся від однолітків сміливістю, рішучістю та наполегливістю. Приблизно з того часу хлопчина вже почав розмірковувати про своє майбутнє, а найзаповітнішою мрією стала думка про велику власну родину.

«Бути татом – це найкрутіше відчуття на планеті Земля!» – так вважає 56 – річний Юрій Дранко. – «Все інше – життєві дрібниці у порівнянні з тим, що з маленької зернинки ти маєш можливість виростити та виховати справжню людину, частинку себе та своєї Батьківщини!»

 Із народженням первістка чоловік став більше допомагати дружині та більше працювати, у повній мірі відчувши свою відповідальну роль у сім`ї. Юрій каже, що разом із відповідальністю зросло і навантаження, проте воно було  повністю компенсоване радістю спілкування з маленькою дитиною.  Кожного разу, коли від дружини чув слова про те, що знову стане татом, чоловік відчував велику радість, гордість та щастя. Зараз у будинку Дранків лунають голоси вже п`ятьох дітей.  

  Щоденно діти разом із батьком мають безліч корисних справ: вирощують овочі та фрукти, грають у волейбол та шахи, милуються красою природи та рідного Азовського моря. За словами Юрія, діти навчають його любити ближнього та допомагають пізнавати істини життя. В свою чергу турботливий тато разом із дружиною намагаються виховувати своїх дітей в атмосфері доброти та чуйності,  вчать дітей ставитися до інших людей та оточуючого світу так, як вони хотіли би, щоб ставилися до них самих. Дорослих дітей батько мріє побачити сміливими та витривалими Людьми з великої літери, які були би корисними своєму народові та своїй країні, радить їм не боятися труднощів, знаходити правильні рішення та завжди йти по життю з високо піднятою головою.

Слово «батько» у великій сім`ї Юрія Дранка промовляють із повагою, і хоч сам себе чоловік ідеальним татом не вважає, проте має всі підстави для того, щоб ним пишалися діти.

На фото Юрій та його родина

Усі заходи відбуваються в рамках проєкту «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно-зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно-чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19», який реалізується за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

#UNRPP #супертатоможе #татошкола #татівство