ТАТО В ДЕКРЕТНІЙ ВІДПУСТЦІ

Андрій Трюхан ніколи не планував і навіть не думав про те, що з народженням дитини піде у декретну відпустку. Молодий тато згадує, що вчитися доглядати за маленьким Платоном – міняти підгузки, купати та колисати, йому довелося дуже швидко.

– Ми із дружиною одразу домовилися, що вдома немає жіночої або чоловічої роботи. Кожен робить те, що може, і те, що в нього краще виходить. І за дитиною доглядаємо теж вдвох. 

Тато Андрій з сином Платоном

Мрія Андрія – навчити сина насолоджуватися життям, відкриваючи світ, тому щоразу він намагається вигадати цікаві маршрути, показати нові місця, де хлопчина ще не бував, та організувати такі заняття, щоб їм обом обов`язково було цікаво. Це може бути гра у футбол, або складання якихось фігур із конструктора. Також тато залюбки читає синові книжки, а ще вдвох, вигадуючи цікавий сюжет, вони уважно роздивляються віммельбухи.

Дружина Андрія в цей час працює. Після насиченої прогулянки, батько й син обідають вдома, а коли Платон засинає, трохи часу попрацювати з`являється і в Андрія. Ввечері дитина йде на прогулянку вже разом із мамою.

Маленький Платон навчає батька бути терплячим, а також правильно висловлювати свої емоції.

 Ідеальним батьком Андрій себе не вважає, бо, на його думку, багато чому ще треба навчитися.  Проте себе він відчуває щасливим, бо має змогу бачити, як росте власний син.

– Любов до дитини – це такі почуття, які неможливо передати словами. Це – безумовна любов на все життя, попри всі можливі перешкоди і незважаючи ні на що.

Усі заходи відбуваються в рамках проєкту «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно–зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно–чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID–19», який реалізується за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

#UNRPP #супертатоможе #татошкола #татівство