У Запорізькій та Донецькій областях пройдуть змагання для родин «ТУРБОТАТО»

Благодійний фонд «Посмішка дитини» запрошує татів з дітьми долучитися до кампанії «ТурбоТато», стати справжньою командою та здобути цінні призи!

Тато – це друг та наставник, його роль у житті дитини не обмежується веселощами або серйозними розмовами. Відповідальний тато піклується про дитину нарівні із мамою. Більше того, в Україні 80% чоловіків старшого віку жалкують, що приділяли недостатньо часу своїм дітям! 

Участь у проєкті «ТурбоТато» – допоможе навіть дуже зайнятим татам подарувати більше уваги дітям.

Запрошуємо татів з дітьми долучитися до:

  1. Онлайн-гри “Тато-QUIZ” – командна гра-вікторина в прямому ефірі за участю професійного ведучого на платформі ZOOM. Кожна команда складається з тата та дитини, виконує інтерактивні завдання і змагається з іншими командами за призи.

Коли? 26 серпня о 19:00

Реєстрація: https://forms.gle/grNV5jHferNBRHr99

Кількість учасників обмежена.

  1. Онлайн-квесту для татів з дітьми на сторінці фонду у Facebook: інтерактивні завдання, які допоможуть татам згадати дитинство, а діти зможуть відчути себе трохи дорослішими!

Коли? Стартуємо з 17 серпня

Де? https://www.facebook.com/childsmilezp/

Участь безкоштовна.

Активності проходять в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до нас на електрону адресу:
tativstvo@gmail.com, або за телефоном +38 050-200-19-78 (Марина)