ХАЙ НЕ ПОСПІШАЮТЬ ДОРОСЛІШАТИ!

Знайомтеся з нашим наступним героєм – Дмитром Юдіним. Окрім нього, родина чоловіка складається з дружини Катерини, доньки Маргарити, сина Максима та папуги Тішки.

Дмитро пригадує, як в дитинстві його батько, лікар-хірург за професією, багато та напружено працював, і як на той час ще малий хлопчина разом із братом щиро раділи тим винятковим дням, коли у батька з`являлася можливість приділити їм трохи часу. Саме тому Дмитро Юдін, який зараз працює на не менш відповідальній роботі – у поліції, розуміє цінність спілкування батька із дітьми та намагається будь-яку вільну хвилинку приділити їм. Такі миті чоловік особливо цінує за можливість спільного відпочинку із родиною на природі.

Дмитро Юдін та його родина.


Своїх дітей Дмитро вчить бути добрими, чуйними, поважати дорослих, літніх людей, а також намагається розвинути в них цілеспрямованість, наполегливість, сміливість та працездатність. У майбутньому дорослих Маргариту та Максима  він бачить насамперед добрими людьми, все інше, на його думку, – другорядне.

– А зараз – хай не поспішають дорослішати, бо дитинство швидкоплинне.

Головне, щоб в них залишилися гарні спогади про їхні дитячі роки та про батька, який у потрібний час завжди поруч, а не десь на роботі.

 

 

 

 

 

 

Усі заходи відбуваються в рамках проєкту «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно-зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно-чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19», який реалізується за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

#UNRPP #супертатоможе #татошкола #татівство