МАЛЕНЬКА ІСТОРІЯ ВЕЛИКОГО КРОЮ. ІСТОРІЇ УСПІХУ

МАЛЕНЬКА ІСТОРІЯ ВЕЛИКОГО КРОЮ. ІСТОРІЇ УСПІХУ

Наталя Ш. переїхала зі сім’єю із Донецька до Кривого Рогу. На руках у неї було двоє дітей, необхідність знімати житло і по-новому облаштовувати життя. Доходів чоловіка ледь вистачало на харчування та оренду квартири, постало питання про внесок Наталії в сімейний бюджет. З однорічною дитиною про працевлаштування на повний робочий день не могло йти мови, а родичів або знайомих, які могли б доглядати дітей, в Кривому Розі у родини не було. Так Наталі, щоб допомогти родині, довелося згадувати навички, якими вона володіла.

Перебравши кілька варіантів, Наталія зупинилася на тому, що вміє, любить і може робити у вільний час. Шиття, яким вона захоплювалася з 12 років. З великими труднощами вдалося привезти з Донецька стару швейну машинку, і почався новий етап самозайнятості. Працювала Наталія ночами, коли всі домашні вже спали.

«Це був дуже важкий час, – згадує Наталя – не вистачало клієнтів, ресурсів, навичок ведення бізнесу. Але з кожним днем ​​ставало легше, з’являлися клієнти і перші невеликі доходи. Це надихало не здаватися і сміливо підкорювати новий горизонт»

Зараз Наталя успішний майстер Hand Made. Під брендом «Natalya Kobzar» вона виробляє красиві, безпечні, розвиваючі іграшки для дітей з екологічно чистих матеріалів і аксесуари з деніму. Продукцію майстрині можна знайти в інтернет-магазинах і на міських, всеукраїнських ярмарках виробів ручної роботи. З недавніх пір замовлення стали надходити і з-за кордону.

«Збільшення попиту на мої вироби показує, що я все роблю правильно. Клієнти задоволені, радять мою продукцію колегам і знайомим. Мене радує, що мої творіння допомагають дітям гармонійно розвиватися, а їх батькам приносять задоволення і естетичну насолоду, – ділиться своїми успіхами Наталя. – Не малу допомогу мені надав грант, отриманий мною в рамках проекту Данської ради у справах біженців (DRC) «Програма економічного розвитку Східної України», що реалізується в нашому регіоні Запорізьким обласним благодійним фондом «Посмішка дитини». Отримані кошти були спрямовані на закупівлю необхідного обладнання, що дало мені можливість збільшити продуктивність і якість продукції.

Я вдячна за цю допомогу. Вдячна долі, за те, що по життю мені зустрічаються чудові люди, що підтримують в потрібний момент. Це і просто сусіди по сходовому майданчику, випадкові знайомі, різні організації та фонди.

Мені дуже пощастило народитися і вирости в прекрасній сім’ї, де будь-які починання дітей віталися і підтримувалися. Мої дорогі батьки дали мені ремесло, вони навчили мене творити, не боятися втілювати в життя свої ідеї, навчили бути «художником». І сьогодні я малюю тканинами, нитками і голкою.

Мені дуже пощастило бути дружиною прекрасного чоловіка, який цінує в мені моє творче начало і всіляко підтримує мене.

І найважливіше, мені шалено пощастило бути мамою! Бути мамою двох чудових дівчаток, які надихають мене своєю дитячою безпосередністю і не дозволяють мені опускати руки! »

Історії наших бенефіціарів надихають нас кожен день.

З 2017 року на території Запорізької та Дніпропетровської областей 111 осіб з числа ВПО отримали гранти на розширення і розвиток бізнесу, а 104 людини змогли пройти професійне навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Це стало можливо в рамках проекту «Програма економічного розвитку Східної України», що реалізується ЗО БФ «Посмішка дитини» в партнерстві з Датським радою з питань біженців (DRC).

Ми раді вам повідомити, що «Програма економічного розвитку Східної України» триває. З 22 січня 2019 року охочі, можуть подати заявки на отримання гранту за програмою «Створення робочих місць для ВПЛ і осіб, які постраждали від конфлікту в Україні» за посиланням: http://lap.drc.ngo/title/sme.

Заявки на грантову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти. Посилання на заявку: http://lap.drc.ngo/title/vet

З невеликого кроку починається великий успіх.

#Историиуспеха  #благотворительныйфонд #микрогранты